Mobilní podlahy Rola-Trac

Rola-Trac Lite

Podlážky Rola-Trac Lite mají dostatečně tvrdý povrch a mezi podkladem a podlážkou se vytváří vzduchový polštář a ten svými izolačními vlastnostmi výrazně zlepšuje pracovní podmínky jednotek. Umožňují statické zatížení až 15 tun/m2.

Rola-Trac

Rola-Trac podlážky mají dostatečně tvrdý povrch a mezi podkladem a podlážkou se vytváří vzduchový polštář a ten svými izolačními vlastnostmi výrazně zlepšuje pracovní podmínky jednotek. Umožňují statické zatížení až 32,5 tun/m2.

Supa-Trac Lite

Supa-Trac Lite je využitelný jako mobilní vozovka a umožňuje statické zatížení až 54 tun/m2. Systém propojení jednotlivých segmentů umožňuje bezproblémovou stabilitu. Lze jej využít na předem nepřipraveném povrchu bez rizika poškození.

Supa-Trac Rec

Supa-Trac Rec je využitelný jako mobilní vozovka a umožňuje statické zatížení až 36 tun/m2. Systém propojení jednotlivých segmentů umožňuje bezproblémovou stabilitu. Lze jej využít na předem nepřipraveném povrchu bez rizika poškození.

Supa-Trac

Supa-Trac je využitelný jako mobilní vozovka a umožňuje statické zatížení až 80 tun/m2. Systém propojení jednotlivých segmentů umožňuje bezproblémovou stabilitu. Lze jej využít na předem nepřipraveném povrchu bez rizika poškození.

I-Trac

Jedinečný systém, umožňující provoz těžkých vozidel po nezpevněném povrchu. Soustava do sebe zapadajících panelů, vytvářejících souvislý povrch pro všechny dopravní prostředky. Umožňuje extremní statické zatížení až 200 tun/m2.